Logo

Jeżeli potrzebujecie Państwo pilnej pomocy medycznej poza godzinami pracy naszej Przychodni, polecamy Państwu placówki całodobowe- Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną (klik!), Gdańsk, ul. Bulońska 16, tel. 734 188 188 lub Przychodnię Weterynaryjną Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski (klik!), Gdańsk, ul. Bitwy Oliwskiej 28, tel. 601 623 670.
Do godziny 22 pomocy udziela również Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego (klik!), Gdańsk, ul. Łąkowa 35/38, tel. 58 555 1 999.
REJESTRACJA WIZYT

Informujemy, że od 01-01-2011 roku na prośbę naszych klientów – dla ich wygody i oszczędności czasu - obowiązuje wcześniejsza rejestracja wizyt w Przychodni pod numerem telefonu: 606 615 580 lub osobiście.
W trosce o sprawną obsługę i uniknięcie nieporozumień pozwalamy sobie przekazać Państwu kilka informacji:

  w dni powszednie rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:45,
ostatni pacjent rejestrowany jest na godzinę 20:30

  w soboty rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:45,
ostatni pacjent rejestrowany jest na godzinę 12:30

  w niedziele rejestracja rozpoczyna się o godzinie 10:45,
ostatni pacjent rejestrowany jest na godzinę 12:30

  konsultacje ortopedyczne, kwalifikacje do zabiegów ortopedycznych - po wcześniejszym umówieniu

  pobieranie krwi do badań morfologicznych i biochemicznych – cały czas w godzinach pracy Przychodni, po wcześniejszej rejestracji

  posiadamy wirówkę – krew możemy odwirować na miejscu, zamrozić i jeśli zaistnieje taka potrzeba wykonać kolejne badania następnego dnia, bądź wysłać do specjalistycznego laboratorium. Do badania krwi zwierzę powinno być na czczo minimum 6-8 godzin

  badanie USG po wcześniejszym umówieniu, zwierzę przed badaniem nie powinno oddawać moczu (pęcherz powinien być miernie wypełniony) oraz nie przyjmować pokarmów 6-8 godzin

  badanie RTG po wcześniejszym umówieniu
KARTY PŁATNICZE

Informujemy, że od kwietnia 2012 roku za usługi weterynaryjne wykonywane w naszej Przychodni i produkty zakupione w naszym sklepiku mogą Państwo zapłacić swoją kartą płatniczą.

JAK PRZYGOTOWAĆ ZWIERZĘ DO ZABIEGU W ZNIECZULENIU OGÓLNYM?

Szanowni Państwo ! Stan zdrowia Państwa ulubieńca wymaga przeprowadzenia przez Lekarza weterynarii zabiegu chirurgicznego. Fachowa wiedza i nowoczesne metody leczenia pozwalają na zmniejszenie do minimum ryzyka związanego z zabiegiem operacyjnym. Należy jednak pamiętać, że w każdym przypadku istnieje podobnie jak w medycynie ludzkiej pewne ryzyko związane z przeprowadzeniem nawet rutynowego zabiegu.

...czytaj dalej

NIE LECZYMY PRZEZ TELEFON!

W trosce o zdrowie naszych pacjentów, nie udzielamy konsultacji telefonicznych.

NIE LECZYMY W TERENIE!

Na wizyty domowe nie umawiamy się do pacjentów chorych, niezdiagnozowanych. Do prawidłowej diagnostyki potrzebne są badania dodatkowe (badanie krwi, USG, RTG), których nie jesteśmy w stanie wykonać w terenie.
POWRÓT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, publikacja lub wykorzystanie jakiejkolwiek części strony,
tak w całości jak i we fragmentach, bez zgody ECMZ Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Podlasz zabronione.