Logo
MULTIFLEX

GEULINCX MULTIFLEX - wspomaga funkcjonowanie aparatu ruchu.

Produkt dla psów i kotów, wspomagający funkcjonowanie aparatu ruchu.

Odżywianie i odbudowa tkanki łącznej oraz aparatu ruchu wymaga zastosowania specyficznych substancji odżywczych. Szczególnie w fazie wzrostu, przy dużym obciążeniu i u starszych zwierząt pojawiają się często niedobory tych składników. Może to prowadzić do niewłaściwego rozwoju lub późniejszych uszkodzeń chrząstek stawów oraz innych struktur chrzęstnych, na przykład chrząstki ucha. Powoduje to niechęć do ruchu, ograniczenie swobody, ból oraz zmniejszenie sztywności chrząstki małżowiny usznej.

Multiflex zawiera wyłącznie składniki naturalne i pozwala zapobiegać objawom ich niedoboru, powodowanym nieprawidłowym żywieniem. Wysoko-wartościowe biologicznie substancje, dostarczają składniki odżywcze niezbędne do budowy i regeneracji chrząstek.

Nowozelandzki małż (Perna caniculus) zawiera nie tyko znane glukozaminoglikany (GAG), jak glukozamina i siarczan chondroityny, lecz także inne składniki chroniące chrząstki, które jak pokazują najnowsze badania naukowe, skutecznie działają nawet w małych ilościach.

Liście pokrzywy zawierają cenne składniki a szczególnie kwas krzemowy, spowalniające zużycie chrząstek i powierzchni stawowych.

Kora wierzbowa zawiera salicylany, będące prekursorami łagodzącego ból kwasu salicylowego.

Czarci pazur (Harpagophitum procumbens) posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Oleje roślinne, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, wspomagają procesy odnowy tkanki łącznej.

Witamina E przyczynia się skutecznie do likwidowania wolnych rodników oraz wspomaga leczenie uszkodzeń tkanki łącznej, mięśni i stawów.

Multiflex zalecany jest w każdej fazie życia psa, szczególnie przed i po obciążeniu organizmu.

MULTIFLEX jest już dostępny w Naszej Przychodni w korzystnej cenie.

POWRÓTWszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, publikacja lub wykorzystanie jakiejkolwiek części strony,
tak w całości jak i we fragmentach, bez zgody ECMZ Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Podlasz zabronione.