LogoCMENTARZ I KREMATORIUM DLA ZWIERZĄT

Gdy przychodzi czas pożegnania z Państwa pupilem, wielu z Państwa zastanawia się nad możliwością godnego pochówku. Ponieważ w Polsce nielegalne jest grzebanie zwierząt "na własną rękę", nawet na terenie własnej posesji, przedstawiamy ofertę firmy Zawsze Razem. Oferuje ona możliwość kremacji i pochówku zwierzęcia w mogile grupowej lub indywidualnej oraz transport zwłok z lecznicy, bądź Państwa domu.

Szczegóły na stronie internetowej firmy zawszerazem.pl

zdrowyfutrzak.pl

Sezon kleszczowy trwa praktycznie cały rok! Nie zapominajmy o zabezpieczaniu naszych pupili także jesienią i zimą. Przeczytaj więcej o profilaktyce przeciwkleszczowej. klik!
Latem i wczesną jesienią spotykamy się z problemem ukąszeń czworonogów przez żmije. Przeczytaj, jak postępować, jeśli spotka to Twojego psa. klik!

UBEZPIECZENIE


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę ubezpieczenia dla psa i kota, dzięki której zwierzęta mogą być objęte pokryciem kosztów diagnostyki i leczenia.

...czytaj dalej

SZYBKIE TESTY W KIERUNKU ANGIOSTRONGYLOZY


W naszej Przychodni korzystamy z szybkich testów diagnostycznych firmy IDEXX Laboratories w kierunku wykrycia Angiostrongylus vasorum. Są to nicienie, których postacie dorosłe żyją w tętnicy płucnej i prawej komorze serca psów, co może prowadzić do wystąpienia ciężkich objawów klinicznych, a nawet śmierci. W razie wystąpienia podejrzenia choroby, mamy możliwość jej potwierdzenia na miejscu w Przychodni.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oraz obejrzenia filmu.


NOWE KOŁNIERZE POZABIEGOWE DLA PSÓW I KOTÓW


Przedstawiamy Państwu nowe kołnierze zabezpieczające, produkowane przez firmę Grande Finale. Zamiast z plastiku, jak tradycyjne kołnierze, są one wykonane z wodoodpornego materiału, wypełnionego miękkim włóknem. Dzięki temu są wygodniejsze, nie powodują dyskomforu, pozwalają na swobodne picie, jedzenie i poruszanie się po otoczeniu, bez kłopotliwego "obijania się" o ściany i meble.

Kołnierze w kolorze czarnym, w 7 rozmiarach, są dostępne w naszej Przychodni.

...czytaj dalej


NOWA METODA WALKI ZE STRESEM U PSÓW I KOTÓW


Firma Vetoquinol wprowadziła na polski rynek środek Zylkene. Zylkene zawiera naturalny biopeptyd, wspomagający terapię zachowań u zwierząt. Od dziś leczenie skutkó stresu (bojaźliwość, nadmierne szczekanie/miauczenie, oddawanie moczu w niepożądanych miejscach, wylizawanie ciała itp) staje się dużo łatwiejsze.

...czytaj dalej


GEULINCX MULTIFLEX


Produkt dla psów i kotów, wpsomagający funkcjonowanie aparatu ruchu.

Odżywianie i budowa tkanki łącznej oraz aparatu ruchu wymaga zastosowanie specyficznych substancji odżywczych. Szczególnie w fazie wzrotsu, przy dużym obiciążeniu i u starszych zwierząt, pojawiają się często neidobory tych składników. Może to prowadzić do nieprawidłowego rozwoju lub późniejszych uszkodzeń chrząstek stawów oraz innych struktur chrzęstnych.

Multiflex zawiera wyłącznie składniki naturalne i pozwala zapobiegać objawom ich niedoboru, powodowanym nieprawidłowym żywieniem. Wysokowartościowe biologicznie substancje dostarczają skłądniki odżywcze niezbędne do budowy i regeneracji chrząstek.

Multiflex jest już dostępny w naszej Przychodni w korzystej cenie.

...czytaj dalej


NOWE BEZPIECZNIE ZNIECZULENIE


Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że w naszej Przychodni stosujemy znieczulenie inhalacyjne (z wykorzystaniem naszego nowego aparatu do anestezji wziewnej, wyposażonego w respirator oraz bezpieczne znieczulenie infuzyjne, oparte na najnowszych preparatach, jakie są dostępne w Polsce.

Tym samy pożegnaliśmy erę zabiegów, po których pacjent dochodził do siebie wiele godzin, znosząc trudy "kaca anestetycznego", jak i zmniejszyliśmy do minimum ryzyko znieczulania zwierząt starszych.

Szkolenie z zakresu inhalacyjnego znieczulania małych zwierząt przeprowadził u nas 07.07.2012 dr n.wet. Piotr Skrzypczak z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.MISKA DLA PSÓW, KTÓRE JEDZĄ ŁAPCZYWIE


Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi pies wolniej pobiera pokarm. Dzięki temu ograniczona jest możliwość zachłyśnięcia się, pies zaczyna gryźć krokiety, a nie połyka je w całości.

...zobacz film


OFERTA


Informujemy, że w naszej Przychodni można wykonywać echo serca oraz badanie RTG z wykorzystaniem bezpiecznych, niejonowych środków kontrastowych.
FURMINATOR


Lściąca sierść i brak włosów w mieszkaniu - Furminator redukuje martwe włosy w 90%! Efektywne usuwanie luźnych włosów i martwego podszerstka z furminatorem zajmuje tylko kilka minut dziennie. Codzienna pielęgnacja futra naszych czworonożnych przyjaciół jest niezbędna. Już koniec z luźnymi włosami, filcującą się sierścią i włoskami na ubraniach, w samochodzie i na kanapie.Z furminatorem pielęgnacja futra będzie szybka i przyjemna dla obu stron.
Furminator jest już dostępny w naszym sklepiku.

...zobacz film


APTUS APTOFLEX


Karma uzupełniająca o działaniu osłonowym na stawy w formie smakowitego syropu, zawierającego połączenie substancji o działaniu chondroprotetycznym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

APTUS APTO FLEX jest dostępny w naszej Przychodni.

...czytaj dalej


PLAQUE OFF - nowy sposób na higienę jamy ustnej naszych pupili.


Firma Vet Planet Sp. z o.o., producent wysokiej jakości produktów dla psów i kotów ponownie mile nas zaskakuje. Linia VetExpert zostaje wzbogacona o produkt w kategorii oral care. Produkt jest już dostepny w naszej Przychodni.

...czytaj dalej


TIC - OFF - bezpieczne usuwanie kleszczy.


W naszej Przychodni dostępny jest preparat TIC - OFF, służacy do bezpiecznego usuwania kleszczy z ciała ludzi i zwierząt. Preparat jest rekomendowany przez Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę.

...czytaj dalej


LEGALNY POCHÓWEK ZWIERZĘCIA LUB KREMACJA ZWŁOK.


Zgodnie z obowiązującym prawem zakazane jest zakopywanie zwłok zwierzęcych w ziemi poza cmentarzami. Zwłoki zwierząt należy przekazać do zakładu utylizacji, krematorium dla zwierząt lub pochować w miejscu do tego przeznaczonym.

Po odejściu ukochanego zwierzęcia pomagamy w kontakcie z cmentarzami i krematorium.
FLEE - preparat do zwalczania pcheł w środowisku.


Prezentujemy Państu nowy preparat w sprayu do zwalczania wszystkich form pcheł w miejscach bytowania zwierząt.

Preparat jest dostępny w naszej Przychodni.

...czytaj dalej

POWRÓT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, publikacja lub wykorzystanie jakiejkolwiek części strony,
tak w całości jak i we fragmentach, bez zgody ECMZ Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Podlasz zabronione.