Logo
PLAQUE OFF – nowy sposób na higienę jamy ustnej naszych pupili

Firma Vet Planet Sp. z o.o. producent wysokiej jakości produktów dla psów i kotów ponownie mile nas zaskakuje. Linia VetExpert zostaje wzbogacona o produkt w kategorii oral care. Produkt jest dostępy w naszym Gabinecie.

PlaqueOff Animal to całkowicie naturalny produkt chroniony patentem, który pomaga przeciwdziałać powstawaniu kamienia nazębnego i płytki bakteryjnej na powierzchni zębów, przez co przyczynia się do obniżenia ilości bakterii w jamie ustnej. Nie zawiera dodatku cukru ani środków konserwujących. Uzyskiwany jest z alg morskich pochodzących z Oceanu Atlantyckiego. Alga ma bogate własności odżywcze, zawiera ponadto 12 ważnych witamin i 13 minerałów oraz pierwiastków śladowych, a ponadto jest bogaty w naturalny jod. Regularne dodawanie PlaqueOff Animal do karmy przyczynia się do zdrowia jamy ustnej.

Substancją czynną w PlaqueOff Animal jest naturalna substancja roślinna. Podczas trawienia uwalniane są składniki, które powodują, że ślina zyskuje właściwości naruszające kamień nazębny w taki sposób, że nie daje on oparcia nowym złogom.

Poprzednikiem PlaqueOff Animal jest ProDen PlaqueOff – środek, który od lat stosują tysiące Szwedów i mieszkańców innych krajów. Jak wykazały badania kliniczne przeprowadzone na ludziach, nalot na zębach uległ zmniejszeniu o nawet 88%, zaś kamień nazębny albo całkiem zniknął, albo przybrał strukturę silnie porowatą, która ułatwia jego usuwanie. Przeprowadzone badania dowodzą, że wynik jest widoczny już po czterech tygodniach. Dalsze regularne stosowanie preparatu zapewnia jeszcze lepsze wyniki. Przynajmniej raz jakiś produkt najpierw przetestowano na ludziach.

POWRÓTWszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, publikacja lub wykorzystanie jakiejkolwiek części strony,
tak w całości jak i we fragmentach, bez zgody ECMZ Przychodnia Weterynaryjna Magdalena Podlasz zabronione.